blue red and green letters illustration
Social Media

Wiadomości z mediów społecznościowych

Korekty w algorytmach Facebooka zmniejszyły liczbę odbiorców dla niepłacących stron biznesowych (które mają co najmniej 500 000 „Likes”) z 16% w 2012 roku do 2% w lutym 2014 roku. Narzędzia te są istotną częścią marketingu cyfrowego, pozwalając użytkownikom mierzyć wydajność swoich postów, tworzyć i publikować treści, angażować się z klientami w mediach społecznościowych i wiele więcej. Im więcej dzieje się to między platformami mediów społecznościowych i firmami SaaS, tym łatwiejszy czas będziesz miał marketing do swoich docelowych odbiorców. Kompletny przewodnik dla początkujących do tworzenia planu marketingowego w mediach społecznościowych, dla tych, którzy są nowicjuszami w mediach społecznościowych i szukają prostego sposobu, aby zacząć. Używamy również reklam na Facebooku, Pinterest i innych reklam w mediach społecznościowych, aby zwiększyć świadomość naszej marki i zaangażowanie na odpowiednich platformach mediów społecznościowych. Wiele innych firm również korzysta z reklam w mediach społecznościowych, aby zwiększyć liczbę potencjalnych klientów i sprzedaż.

  • Coraz częściej żyjemy w świecie czasu rzeczywistego, gdzie wszechobecność i dostępność firmy, 24/24 i 7/7 staje się ważne.
  • Powodem tego jest fakt, że word-of-mouth jest postrzegana jako wiarygodne źródło, a tym samym skraca cykl zakupu poprzez zatwierdzenie.
  • Vanity metryki, takie jak liczba zwolenników i lubi są łatwe do śledzenia, ale trudno jest udowodnić ich prawdziwą wartość.
  • Śledź interakcje z klientami, kondycję marki i wyniki kampanii w czasie, gdy rozwijają się one na Twoich oczach.
  • Usprawnij kampanie dzięki centralnemu widokowi na cały marketing społecznościowy.

Jedną z najbardziej znanych strategii marketingowych online wszechczasów jest kampania marketingowa Old Spice z 2010 roku, która zasadniczo przekształciła firmę w markę hipisowską. Zrobili reklamę wideo, którą nazwali The Man Your Man Could Smell Like, używając Isaiah Mustafa, gracza NFL. Ludzie chcą, abyśmy słuchali i reagowali, a w wielu przypadkach stali się uczuleni na jawnie promocyjne komunikaty i korporacyjną mowę. Chcą, abyśmy mówili ich językiem, rozumieli ich bóle i potrzeby, skupiali się na nich i wchodzili w interakcje w sposób osobisty.

Powody, dla których marketing w mediach społecznościowych jest ważny dla Twojej firmy lub marki

Zintegrowana platforma marketing automation pozwoli Ci na ocenę leadów, które wchodzą w interakcję z Twoimi treściami w mediach społecznościowych. Na przykład, pulpity mediów społecznościowych Act-On pomagają monitorować konkretne posty, które lead lubi, udostępnia lub retweetuje. Możesz to wykorzystać wraz z wbudowaną analityką mediów społecznościowych, aby zidentyfikować posty, które są bardziej angażujące i te, które wymagają poprawy. Znajdziesz tu również porady, jak korzystać z reklamy w mediach społecznościowych, aby zwiększyć swoją widoczność poza swoimi fanami i zwolennikami.

Zróżnicuj swoją markę i wzmocnij swoją wiadomość z Social Media Marketing i Reklama

Jest on również reprezentowany poprzez udostępnianie treści i informacji od innych za pośrednictwem linków internetowych. Druga część to reaktywne rozmowy z użytkownikami mediów społecznościowych, którzy reagują na tych, którzy docierają do Twoich profili w mediach społecznościowych poprzez komentarze lub wiadomości. Tradycyjne media, takie jak fizyczne gazety, dają czytelnikom możliwość wysłania listu do redakcji.

Do tej pory, prawdopodobnie wiesz, że hashtagi są bardzo powszechnym narzędziem, które ludzie używają do dodawania meta informacji na prawie wszystkich kanałach mediów społecznościowych. Twitter, Facebook, Instagram i Pinterest używają hashtagów, aby opisać temat swojej treści lub oznaczyć ją jako część aktualnych trendów. Zamiast tego, postaraj się upewnić, że menedżerowie ds. mediów społecznościowych lub społeczności są dostępni i gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące produktu lub wątpliwości, kiedy tweetujesz lub publikujesz.

Jak stworzyć strategię social commerce?

Dodatkowo, niektóre z tych stron internetowych wdrożyły również środki mające na celu uczynienie reklam bardziej odpowiednimi dla użytkowników, pozwalając użytkownikom głosować na to, które z nich będą wyświetlane na stronach, które często odwiedzają. Zdolność do przekierowywania dużych ilości ruchu internetowego i kierowania go do konkretnych, odpowiednich odbiorców sprawia, że serwisy z zakładkami społecznościowymi są cennym atutem dla marketerów mediów społecznościowych. Twitter pozwala firmom promować swoje produkty w krótkich wiadomościach znanych jako tweety ograniczone do 280 znaków, które pojawiają się na linii czasu Home zwolenników.

Większość serwisów społecznościowych oferuje samoobsługową platformę reklamową, z której firmy mogą korzystać, aby dotrzeć do konkretnych odbiorców z ukierunkowanymi wiadomościami. 85%of millennials zgłosić dokonanie zakupu albo w Internecie lub w sklepie po obejrzeniu reklamy wideo. Jeśli Twoje reklamy nie skutkują zakupami, nie frustruj się reklamą w mediach społecznościowych. Może po prostu trzeba zmienić swoje podejście, aby zacząć otrzymywać wynik chcesz. Kilka strategii optymalizacji obejmują edycję publiczności na analityce odwiedzających witrynę demografii.

Na przykład, można cyklicznie między memy, zdjęcia produktów i treści generowanych przez użytkownika, trzymając się obracającego się schematu kolorów. Jeśli masz trudności z nadążaniem za tymi wszystkimi źródłami treści społecznościowych, rozważ narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi, które pomogą Ci zorganizować bibliotekę mediów i zaplanować posty z wyprzedzeniem. Weź również pod uwagę, że istnieje wiele innych źródeł cennych danych na temat odbiorców, które uzupełniają Twoje spostrzeżenia na temat mediów społecznościowych. Należą do nich analityka Google i e-maili, a nawet najlepiej sprzedające się produkty. Rozwijanie swojej publiczności oznacza również odkrywanie rozmów wokół Twojej firmy i branży, które mają największe znaczenie.

Poznaj swoich fanów, naśladowców i klientów jako prawdziwych ludzi z prawdziwymi pragnieniami i potrzebami, a będziesz wiedział, jak dotrzeć do nich i zaangażować ich w mediach społecznościowych. Strategia mediów społecznościowych jest dokumentem przedstawiającym cele mediów społecznościowych, taktyki, których użyjesz, aby je osiągnąć i metryki, które będziesz śledzić, aby zmierzyć swój postęp. Oczywiście, strony z recenzjami, takie jak Yelp, również pomagają małym firmom budować swoją reputację poza samą widocznością marki. Pozytywne recenzje klientów pomagają wpłynąć na nowe perspektywy zakupu towarów i usług bardziej niż reklama firmy.

Media społecznościowe

Witryny blogowe, takie jak WordPress, mogą być również uwzględnione w kategorii sieci dyskusyjnej, chociaż niektórzy uważają, że blogowanie jest własnym rodzajem mediów społecznościowych. Istnieje wiele różnych rodzajów mediów społecznościowych, a wiele usług może pasować do wielu kategorii. Oto kilka głównych typów, wraz z kilkoma przykładami. W grudniu 2019 r. dyrektor generalny Twittera Jack Dorsey przedstawił podobną sugestię, stwierdzając, że zostaną podjęte wysiłki w celu osiągnięcia „otwartego i zdecentralizowanego standardu dla mediów społecznościowych”. Zamiast „deplatformowania”, takie standardy pozwoliłyby na bardziej skalowalne i konfigurowalne podejście do moderacji treści i cenzury, a także angażowałyby wiele firm, w sposób, w jaki działają serwery poczty elektronicznej. Z kolei w Stanach Zjednoczonych sieć społecznościowa miała 306 milionów kont w 2012 roku.

Niektóre z nich, jak Twitter, specjalizują się w udostępnianiu linków i krótkich wiadomości pisemnych.
Wypełnienie CAPTCHA udowadnia, że jesteś człowiekiem i daje Ci tymczasowy dostęp do własności internetowej.
Nasze treści są tworzone ręcznie, dzięki czemu są one istotne i wysokiej jakości.
Buffer korzysta z reklam w mediach społecznościowych, aby promować wpisy na blogu i dotrzeć do szerszej publiczności.
Aktywizm, a zwłaszcza aktywizm wysokiego ryzyka wymaga silnych związków, hierarchii, koordynacji, motywacji, narażania się na wysokie ryzyko, poświęceń.

Możesz dzielić się postami z szeroką publicznością i odpowiadać ludziom jeden na jeden. Ponieważ większość Twojej publiczności jest prawdopodobnie przy użyciu co najmniej kilku stron mediów społecznościowych, jest to dobra opcja dla osiągnięcia nowych klientów docelowych i komunikacji z obecnymi klientami. Wiele platform mediów społecznościowych oferuje również opcje reklamy ukierunkowanej. Viberis to aplikacja mobilna typu VoIP i komunikator łącząca media społecznościowe i komunikację. Aplikacja została wydana w 2010 roku, a obecnie ma około 260 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Za jej pomocą można wymieniać się informacjami audio, wideo i obrazami z innymi zarejestrowanymi użytkownikami.

Hasła słownikowe blisko mediów społecznościowych

Ponieważ różne kultury mają różne systemy wartości, tematy kulturowe, gramatykę i światopoglądy, komunikują się również w różny sposób. Pojawienie się platform mediów społecznościowych połączyło różne kultury i ich metody komunikacji, mieszając ze sobą różne kulturowe wzorce myślenia i style ekspresji. Ludzie żyjący w ubóstwie, np. bezdomni, mają niski poziom dostępu do komputerów i Internetu lub brak znajomości tych technologii.

Jakie są korzyści z mediów społecznościowych?

Firmy wykorzystują aplikacje społecznościowe do marketingu i promocji swoich produktów oraz śledzenia problemów klientów. Według badań Pew Research Center, korzystanie z mediów społecznościowych jest skorelowane z posiadaniem większej liczby przyjaciół i bardziej zróżnicowanych sieci osobistych, zwłaszcza w gospodarkach wschodzących. W przeciwieństwie do tradycyjnych środków masowego przekazu, media społecznościowe pozwalają niemal każdemu na natychmiastowe dotarcie do społeczeństwa, a ograniczenia dotyczące treści są stosunkowo niewielkie.

Jeśli szukasz wysokiej jakości link juice, ale masz ograniczony budżet, możesz rozważyć to, co my Ci oferujemy. Nasze treści są tworzone ręcznie, więc są odpowiednie i wysokiej jakości. Sprawiamy, że są one naturalne i pochodzą z wielu popularnych witryn i łączą się z Twoimi treściami. Ładny artykuł, który wyjaśnia 20 najlepszych portali społecznościowych na świecie. Serwisy społecznościowe odgrywają ważną rolę w naszym życiu, więc powinny być wybierane ostrożnie. Proszę napisać artykuł o nowych serwisach społecznościowych w 2020 roku, które rozwijają się szybciej.

Ponadto, jeśli skutecznie zaangażujesz swoich klientów, pomoże Ci to lepiej określić ich gusta i preferencje. Używanie hashtagów w mediach społecznościowych grupuje treści według tematów, pozwalając użytkownikom łączyć się z nieznajomymi, którzy dzielą się treściami związanymi z tematem zainteresowania. To, co czyni media społecznościowe wyjątkowymi, to fakt, że są one zarówno szerokie, jak i stosunkowo nieocenzurowane. Możliwość dzielenia się zdjęciami, opiniami i wydarzeniami w czasie rzeczywistym zmieniła sposób, w jaki żyjemy i sposób, w jaki prowadzimy biznes.

Spośród badanych, 89% stwierdziło, że ROI z influencer marketingu jest porównywalne lub lepsze niż z innych sieci. W tym samym badaniu zauważono, że 65% marketerów planuje zwiększyć swoje budżety na 2019 rok. Analiza ponad 7 000 influencerów w Wielkiej Brytanii wskazała, że około połowa ich zwolenników ma do 20 000 „niskiej jakości” zwolenników samych w sobie, składających się z botów internetowych i innych podejrzanych kont. Ponad cztery na 10 zaangażowań z tą grupą influencerów jest uznawanych za „nieautentyczne”. Badanie brytyjskich influencerów, które przyjrzało się prawie 700 000 postów z pierwszej połowy 2018 roku, wykazało, że 12 procent brytyjskich influencerów kupiło fałszywych followersów. W innym badaniu stwierdzono, że dwadzieścia cztery procent influencerów miało nienormalne wzorce wzrostu, co wskazuje, że manipulowali swoimi polubieniami lub zwolennikami.

Influencerzy są tutaj, aby pozostać, ale jak świat influencer marketingu wygląda i działa bardzo się zmienił w krótkim czasie, a za pięć lat może być drastycznie inny niż dzisiaj. Ten przewodnik pomoże Ci rozpocząć budowanie strategii, ale jak w przypadku każdej strategii społecznej, ważne jest, aby być gotowym na zmiany. Nie chcesz tłumić kreatywności i wyjątkowości influencerów, ale nie chcesz też, by publikowali oni posty o czymś niezwiązanym z Twoją kampanią. Określ, jak chcesz ustrukturyzować swoją kampanię influencer marketingową i wiadomość, abyś mógł trzymać się jej później. Zamiast polegać na tysiącach zwolenników, influencerzy pomogą Ci zapewnić bardzo ukierunkowaną publiczność, która prawdopodobnie będzie zainteresowana Twoim produktem, czyta i angażuje się w Twoje treści.

Teraz, gdy jesteś gotowy, aby rozpocząć z influencer marketingu, oto kilka narzędzi, aby to ułatwić.
Pamiętaj o tym, myśląc o tym, co poprosisz influencera o post, jak również.
Z milionami internautów przeglądających platformę każdego dnia w poszukiwaniu teledysków, tutoriali czy vlogów, marketerzy zaczęli postrzegać YouTube jako bardzo żyzny grunt reklamowy.
Bohaterowie są zazwyczaj identyfikowani jako modele, piosenkarze lub inni celebryci.

Tom’s skupił się na mikro-influencerów, którzy następnie zachęcił swoich zwolenników do publikowania własnych postów. Pokażemy Ci, jak stworzyć skuteczną strategię influencer marketingu w oparciu o najnowsze spostrzeżenia i najlepsze praktyki branżowe. Influencer marketing jest tu i teraz, a w najbliższych latach będzie się jeszcze bardziej rozwijał. Marki e-commerce mogą naprawdę skorzystać ze współpracy z influencerami, bez względu na to, jaki jest ich cel. Influencerzy mogą pomóc Ci zwiększyć swoją popularność, zwiększyć sprzedaż lub po prostu rozpowszechnić informacje o Twojej firmie. Bez względu na wszystko, dziś jest świetny dzień, aby zacząć tworzyć swoją strategię influencer marketingu.

Asa Puts Social Media Influencers na zawiadomienie o naruszeniach zasad reklamy

Adore Me również wykorzystał zawartość Bader do stworzenia reklamy Instagram w połączeniu z Instant Experience. Ta kampania reklamowa influencer prowadził 25% wzrost subskrypcji opt-in z 16% niższy koszt na klienta niż ich zwykłych kampanii reklamowych Instagram. Zauważ, że celem jest po prostu dotarcie do nowych klientów, a nie koniecznie dokonanie sprzedaży od razu na samym początku.

Dostęp do największego globalnego zestawu danych o influencerach

Z dumą przedstawiamy nasze przemyślenia na ten temat w tym artykule na blogu w języku niemieckim. Szacowana wartość medialna pomoże Ci ocenić sukces współpracy z influencerami, ponieważ pozwala porównać wartość medialną z innymi działaniami marketingowymi. Baw się dobrze, nurkując w ekscytujący świat influencer marketingu i ucząc się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby Twoja marka odniosła sukces – od znalezienia odpowiednich influencerów po obliczenie ROI.

Muszą oni wpływać na typ ludzi, z którymi marka chce nawiązać kontakt. Influencer marketing to coś więcej niż znalezienie kogoś z publicznością i zaoferowanie mu pieniędzy lub ekspozycji, aby powiedział o Tobie dobre rzeczy. Nie powinieneś spodziewać się ogromnego wzrostu sprzedaży dzięki jednemu wpisowi influencera. Marki powinny postrzegać inwestowanie w influencer marketing jako długoterminową strategię opartą na budowaniu relacji, a nie tylko jednorazową promocję.

Możesz też pominąć trendy i wykorzystać influencerów do mówienia o wartościach swojej marki. W Stanach Zjednoczonych Federalna Komisja Handlu traktuje influencer marketing jako formę płatnego poparcia. Jest on regulowany przepisami dotyczącymi reklamy natywnej, które obejmują zgodność z ustalonymi standardami truth-in-advertising oraz ujawnianie informacji przez osoby udzielające wsparcia i jest znany jako Endorsement Guides.

Captiv8 twierdzi, że markowe treści uzyskały prawie 10 milionów wyświetleń, a kampania spowodowała „znaczący wzrost” kilku kluczowych wskaźników, które osiągnęły wyniki powyżej średniej Nielsena. Obejmowały one znajomość (+4% powyżej średniej), przywiązanie (+6%), chęć zakupu (+7%) i chęć rekomendacji (+9%). Na stronie Creator Marketplace, uruchomionej pod koniec 2019 roku, marketerzy mogli odkryć topowe osobowości TikTok dla kampanii swoich marek, a następnie tworzyć i zarządzać tymi kampaniami oraz śledzić ich wyniki. Traackr to system rekordów dla opartego na danych influencer marketingu, który marketerzy wykorzystują do inwestowania we właściwe strategie, usprawniania kampanii i skalowania programów. Dzięki Storyclash, w końcu mamy szansę zmierzyć nasze działania w mediach społecznościowych szybko i łatwo.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.