iPhone 7 and brown case
Social Media

Jak zostać skutecznym influencerem w mediach społecznościowych

Większość platform mediów społecznościowych posiada sekcję analityczną, która może dać Ci znaczące spostrzeżenia na temat Twojej grupy docelowej. Uzyskujesz dostęp do danych demograficznych odbiorców, takich jak płeć, położenie geograficzne, zawód, zachowanie w sieci itp. Na przykład, guru marketingu cyfrowego, Neil Patel, aktywnie używa Twittera do promowania swoich wpisów na blogu i innych treści. Jest to oczywiste, biorąc pod uwagę, że większość jego docelowych odbiorców (przedsiębiorców, marketerów cyfrowych, twórców treści, itp.) jest prawdopodobne, aby często tej platformy dla znaczących treści. Brytyjczycy próbowali rządzić całym światem i ostatecznie ponieśli spektakularną klęskę. Pamiętaj o tym, gdy rozważasz swoją osobistą strategię mediów społecznościowych, ponieważ nie możesz angażować się na każdym froncie.

Partnerstwo z markami i pchanie produktów, które nie są istotne dla publiczności, może wyglądać jak chwytanie pieniędzy. Jeśli używasz Instagrama, aktualizacja do konta Professional pozwoli Ci uzyskać wgląd w to, kto wchodzi w interakcję z Twoją treścią. Na przykład, otrzymasz wgląd w to, gdzie znajdują się Twoi zwolennicy. Możesz więc wykorzystać te informacje, aby publikować treści, które najlepiej do nich trafią. Aby uzyskać więcej praktycznych wskazówek na temat influencer marketingu i tworzenia kariery online, sprawdź podcast Christiny Her Life By Design.

Szacuje się, że średnio influencerzy wyceniają swoje posty sponsorowane na około 1 000 dolarów za 100 000 followersów, co równa się jednemu centowi za followersa. Zauważ, że te nisze nie są tylko ogólnymi kategoriami, ale skupiają się na konkretnym elemencie szerszego tematu? To również znacznie zwiększa szanse na to, że Twoje nazwisko będzie kojarzone jako eksperta w danym temacie.

Aby nawiązać kontakt z influencerami online, czytaj, oglądaj lub słuchaj ich treści i wyciągaj do nich rękę z konstruktywnymi komentarzami lub pytaniami. Postaraj się rozpocząć z nimi rozmowę i kontynuuj to podejście w ciągu najbliższych dni, tygodni i miesięcy. Gdy już masz swoją listę, a następnie zbadać, kto jest w kontroli influencer marketingu! Idź na LinkedIn i sprawdź, kto jest szefem influencer marketingu / social media lub odwiedź stronę internetową, aby zobaczyć, czy jest tam e-mail kontaktowy dla niego.

Możesz to zrobić, zachęcając swoich odbiorców do angażowania się w komentarze do postów. Po umieszczeniu postu na swoim feedzie, pozostań w aplikacji przez co najmniej 30 minut odpowiadając na komentarze. Kiedy jesteś skoncentrowany na szerokości, możesz mieć bardzo dużą publiczność, ale taką, która niekoniecznie ufa Twoim radom, ponieważ nie poświęciłeś czasu na ich budowanie.

W przeszłości celebryci popierali produkt, pojawiając się w reklamach, w których o nim mówiono. W mediach społecznościowych, influencerzy to ludzie, którzy są ekspertami w konkretnych dziedzinach lub branżach. Często publikują oni posty w mediach społecznościowych i innych kanałach, aby zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności. Ze względu na ich wysokiej jakości treści i doświadczenie, ludzie często bardziej ufają influencerom. Jeśli influencer popiera produkt lub usługę, klienci są bardziej skłonni do dokonania zakupu, ponieważ im wierzą.

Zorientuj się, jaki rodzaj treści jest najbardziej atrakcyjny dla odbiorców i jest najbardziej poszukiwany i aktualny. Pomyśl o tym, jak możesz stworzyć lepsze treści, które mogą być podobne do tych, które oglądałeś, ale nie plagiat. Bycie influencerem YouTube dla samej sławy i pieniędzy jest bardzo akceptowalne. Będziesz również przyciągnąć publiczność ze względu na poziom spójności w treści. Gdy Twój kanał YouTube staje się nieco stabilny, możesz poszerzyć swój zakres i zbadać inne nisze. Jak wspomniano wcześniej, jest tak wiele, że musi być pod opieką przed pierwszym wideo.

Istnieją plusy do każdego rodzaju wpływu, a dobra marka wie o tym! Będziesz chciał zbudować zdrową bibliotekę zdjęć i filmów, bo jak zdobyć zwolenników, będą chcieli dużo materiału, aby spojrzeć wstecz na. To jest trudne do zrobienia, jeśli to w ogóle możliwe, kiedy jesteś delegowania raz w tygodniu. Posiadanie profilu w mediach społecznościowych na każdej platformie w istnieniu nie musi oznaczać, że będziesz bemorevisible. W rzeczywistości, będzie więcej niż prawdopodobne, całkowicie strzelać sobie w stopę.

Ten post daje Ci szczegółowy przewodnik, jak stać się influencer i monetyzować swój wpływ na Instagramie. Nadal oferować bezpłatny blog, ale także tworzyć produkty informacyjne, książki i kursy za opłatą, więc publiczność może kupić poszczególne zasoby, jak ich potrzebują. Ponownie, możesz użyć wbudowanego w platformę mediów społecznościowych narzędzia analitycznego lub insights, aby zebrać te informacje, lub jeśli wolisz, poszukaj narzędzia innej firmy. Staraj się pokazać swoim odbiorcom, w jaki sposób korzystasz z produktu, jakie wyniki osiągnąłeś z produktu i wszystko inne, co jest istotne dla Twojego doświadczenia z produktem.

21 Najlepsze strony do kupowania lajków na Instagramie Jakość lajków

Przyciski like są znane jako paralingwistyczne cyfrowe udogodnienia. Są one jednym kliknięciem cyfrowych wskazówek zwrotnych, które ułatwiają komunikację poprzez ikonę, taką jak kciuk w górę lub serce. Co więcej, zwolennicy online mogą nie znać nas na tyle dobrze, aby zweryfikować, czy to co lubimy jest szczerym odzwierciedleniem nas samych. Możemy zyskać wizerunek i status kojarząc nasze wirtualne ja z lubianą marką, bez konieczności posiadania jej na własność.

Wskazówki, którymi się dzielisz są naprawdę autentyczne, a sposób w jaki piszesz bloga jest niesamowity. Kluczem jest upewnienie się, że Twoje wideo nie opiera się na dźwięku, ponieważ wiele osób przegląda swoje kanały w miejscach, w których nie jest łatwo lub możliwe, aby słuchać dźwięku. Jeśli masz wielu influencerów, z którymi chcesz współpracować, ustaw harmonogram, w którym jeden z nich przejmuje Twoje konto na jeden dzień w tygodniu. Kontynuując ideę, że twoje zdjęcia i ogólny feed powinny być spójne i estetyczne, powinieneś również unikać wybierania przypadkowych filtrów.

Ale uważaj, aby nie uderzyć Twitter follow limit – który jest w miejscu, aby zatrzymać spamboty, które również spróbować i postępuj zgodnie z tysięcy ludzi w nadziei na uzyskanie za powrotem. Najlepszym sposobem, aby znaleźć tych ludzi jest poprzez wyszukiwanie i poprzez listy. Po znalezieniu kilku dobrych ludzi do naśladowania, spojrzeć na listach są na i śledzić tych ludzi, jak również ludzi, którzy za nimi bezpośrednio. Zbyt często siedzimy i czekamy, aż ktoś nas będzie śledził – a problem z tą strategią polega na tym, że wszyscy inni robią to samo.

W przeciwnym razie, trzeba będzie umieścić swoją najlepszą stopę do przodu, aby produkować wysokiej jakości treści, które są unikalne i intrygujące dla odbiorców. Chyba że jesteś zupełnie nowa firma, która właśnie stworzyła stronę na Facebooku, zakładam, że nie zaczynasz od zera lubi. Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, to skorzystać z ludzi, którzy już lubią Twoją stronę. Inne platformy społecznościowe, takie jak Twitter, Instagram, Snapchat i YouTube, są również ważne. Dziel się zdjęciami i historiami z otoczenia Twojego biura (lub #workfromhome environments!). Dzięki temu Twoi zwolennicy będą mieli lepszy wgląd w to, kim jesteś jako organizacja.

Oprócz szybkiej dostawy i jakości premium, usługi Instagram z Fastlikes są całkowicie bezpieczne i wolne od ryzyka. Zamiast tego musisz po prostu podać link do postu, na którym chcesz mieć polubienia na Instagramie. Czy chcesz, aby uzyskać więcej uwagi i zaangażowania na swojej treści? Czy chcesz znaleźć się w poszukiwanych Explore Page na Instagramie?

Kanał Instagram nie jest już chronologiczny jak kiedyś. Oznacza to, że followersi nie będą od razu widzieć Twoich nowych postów, gdy je opublikujesz. Twoi zwolennicy nie polubią Twoich postów od razu, ponieważ nie będą ich widzieć.

Używaj zdjęć na wszystkich swoich kanałach social media – nie tylko na Instagramie! Zdjęcia i grafiki przyciągają uwagę fanów i zwiększają Twój zasięg. Z tymi wszystkimi narzędziami łatwo dostępnymi dla Ciebie, Twoja praca staje się o wiele bardziej usprawniona.

Ponadto, oferują one szeroki zakres pakietów, które zaspokajają każdy budżet, począwszy od pakietów kupić 100 do Instagram lubi. Stąd, można również kupić Instagram auto lubi na stały koszt miesięczny, który zaczyna się od 12,99 dolarów / miesiąc. Aby kupić pakiet od Slick Socials, zarejestruj się na darmowe konto, dodać fundusze, zapłacić za plan, który pasuje do Twojego budżetu i to wszystko. Po tym, możesz po prostu usiąść i patrzeć, jak twoje treści na Instagramie stają się wirusowe. Przy większym zaangażowaniu, Twoje treści mają większe szanse na pojawienie się w poszukiwanej stronie Explore na Instagramie.

Jego prace zostały zamówione przez Adobe, Microsoft, Nike, Samsung, Dell, AVS, Starbucks, Viber i WeWork. Interakcja z innymi, nie tylko spamuj przycisk „lubię to” lub upuszczaj generyczne komentarze emoji, poświęć czas, aby się połączyć. Nie utożsamiaj liczby polubień z jakością zdjęcia. Postaraj się myśleć bardziej o wartości polubień, komentarzy i followersów, które masz, niż o ich ilości.

Konkursy są potężnym narzędziem angażującym na Instagramie, generującym większe zaangażowanie niż zwykłe posty. Aby uzyskać więcej szczegółów na temat tego, jak z powodzeniem korzystać z mikro-influencerów, aby stworzyć autentyczną markę, udaj się tutaj. Mikro-influencerzy są zazwyczaj bardziej przystępni cenowo, mają bardziej osobisty kontakt z odbiorcami i są postrzegani jako bardziej autentyczni. W rzeczywistości, mikro-influencerzy konsekwentnie mają wyższe wskaźniki zaangażowania około 2-3%, w porównaniu do średniej 1,7% makro-influencerów. Wszyscy pamiętamy backlash Pepsi twarz próbując wykorzystać ruchy społeczne, takie jak Black Lives Matter, z ich kampanii z udziałem Kendall Jenner. Nie tylko chcesz zoptymalizować swój profil dla wyszukiwarek w swoim kanale, ale także chcesz wziąć pod uwagę, że sygnały społeczne mogą odgrywać rolę w rankingach SEO.

Za każdym razem, gdy udostępniasz treści wizualne, takie jak zdjęcia, wykresy lub infografiki na swoim blogu, istnieje możliwość osadzenia postu na Instagramie z tą treścią zamiast. To sprawia, że osadzanie własnych postów z Instagrama na blogu to łatwy sposób na zaprezentowanie treści z Instagrama i skierowanie ruchu na swój profil na Instagramie. A jak już mówiliśmy, każdy nowy odwiedzający Twój profil na Instagramie jest potencjalnym nowym zwolennikiem Instagrama. Widziałeś już kilka osadzonych postów na Instagramie w tym blogu. Każdy osadzony post jest klikalny i pozwala użytkownikom kierować się bezpośrednio do odpowiedniego postu lub do profilu na Instagramie. Odpowiedzi na te pytania pomogą Ci przygotować odpowiedni rodzaj treści Instagram, aby dotrzeć do ludzi na Instagramie, którzy są najbardziej prawdopodobne, aby dać ci follow.

Nasi konkurenci mogą reklamować się, że są najlepsi w branży, ale to są złamane obietnice, które kończą się z sub-czarnych zwolenników. Z Goread.io, możesz mieć pewność, że kupujesz najlepsze zwolenników możemy znaleźć z szybką dostawą i fantastyczną obsługę klienta. Kiedy ludzie śledzą konto na Instagramie, nie potrzebują hasła do konta.

Wszystkie z HubSpot marketingu, sprzedaży CRM, obsługi klienta, CMS, i oprogramowanie operacyjne na jednej platformie. Te Sposoby są bardzo ważne dla zwiększenia liczby zwolenników na Instagramie, nie ma co do tego wątpliwości. Więc możesz wziąć tę usługę od Alwaysviral lub wyszukać Alwaysviral w Google. Instagram zintegrował bardziej rygorystyczny algorytm w 2019 roku, a kupowanie zwolenników to ryzyko, że twoje konto zostanie zablokowane.

Pozwala to również poświęcić czas na tworzenie doskonałych podpisów, zamiast próbować wymyślić coś dowcipnego w locie. Czy najlepszy czas na post nie jest dogodnym czasem, aby być na Instagramie? Użyj narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi, takiego jak Hootsuite, aby zaplanować i publikować bezpośrednio na Instagramie. Zespół społeczny Hootsuite odkrył, że najlepszy czas na publikację na Instagramie to 8-12PM PST, lub 4-5PM PST w dni powszednie.

Instagram otworzył swoje API, aby pozwolić narzędzi, takich jak post dla Ciebie w czasie, który wybierzesz. W przeciwieństwie do innych sieci społecznych, trzeba wysłać posty Instagram ręcznie. W ciągu 18 miesięcy Foundr przegapił tylko jeden dzień postu na Instagramie. Będziesz chciał się upewnić, że używasz swojego bio linku poprawnie. Ponieważ Instagram daje ci tylko jeden klikalny link, jest to cenna nieruchomość. Kiedy po raz pierwszy zacząć, trzeba będzie skonfigurować swoje konto i bio.

Polecam również zbadanie „powiązanych” tagów, które Instagram wyświetla w górnej części ekranu. Możesz znaleźć wartościowe tagi i użytkowników, w których ludzie się angażują, korzystając z tej listy. Powtarzaj powyższy proces każdego dnia, gdy starasz się zbudować nowych zwolenników. Eksperymentuj z nim, aż znajdziesz wzór, który dostarcza największą liczbę zwolenników.

To powiedziawszy, zakup narzędzi wzrostu jest przystępny, nawet dla influencera w budżecie. Niektóre usługi zapewniają również darmowe wersje demo i okresy próbne, dzięki czemu można uzyskać lepszy pomysł na to, jak działa usługa. Wygodnie, większość dostawców wzrostu oferuje pakiety, aby zaspokoić potrzeby każdego. Wszystko w naszym świecie niesie pewien poziom nieodłącznej wartości, a Instagram zwolenników, lubi, i widoki nie są różne. Upewnij się, że nie narażasz swojego konta lub pozycji poprzez zakup Instagram zwolenników, lubi, i widoki z firm oszustów. Można również natychmiast zobaczyć różnicę między prawdziwymi zwolennikami i fałszywych kont.

Dlatego, dlaczego nie zacząć od następujących przyjaciół, rodziny, współpracowników, i w zasadzie każdy, kogo znasz! Będą one najprawdopodobniej za tobą z powrotem, i miejmy nadzieję, nawet polecam cię do swoich przyjaciół. Przejdź przez Facebooka i listę kontaktów, aby upewnić się, że wykorzystałeś wszystkie swoje połączenia. Dobrym sposobem na zwabienie zwolenników jest publikowanie postów 1-3 razy dziennie. Dzięki temu Twoi followersi będą zainteresowani i mogą zachęcić ich do polecania Twojego konta.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.