person using both laptop and smartphone
Social Media

Jak zostać odnoszącym sukcesy influencerem Instagrama w Polsce?

Szanse są takie, że adaptuje on te skrypty wideo na posty na blogu. Teraz, gdy zdecydowałeś, jaki temat lub przemysł chcesz wpłynąć, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co robią inni ludzie. W końcu, jeśli Twój profil społecznościowy wygląda jak każdy inny, nie ma zbytniej motywacji, aby Cię naśladować.

W rzeczywistości influencerzy są regularnie postrzegani jako postacie władzy lub eksperci w swoich specjalnościach. Marki muszą z nimi współpracować, aby poszerzyć ich zakres i zwiększyć konwersję. Zwolennicy influencerów, z drugiej strony, oczekują od nich fachowych wskazówek i rekomendacji. Teraz, gdy już dobrze sobie radzisz, zacznij korzystać z przywilejów bycia influencerem w Kanadzie. Choć nie jest to najważniejsza rzecz, dołączenie do profesjonalnej agencji może być całkiem skuteczne.

Jeśli ludzie mogą szukać u Ciebie informacji o nowościach w Twojej branży, to będzie to długa droga do tego, aby pomóc Ci stać się influencerem. Istnieje wiele darmowych narzędzi do automatyzacji postów w mediach społecznościowych i pozwalających zaplanować treści z wyprzedzeniem za pomocą kalendarzy treści. Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś mojego bloga lub profile w mediach społecznościowych, wiesz, że aktywnie odpowiadam na komentarze. Możesz również ustawić alert Google News, aby monitorować cały Internet pod kątem konkretnych słów kluczowych i fraz.

Ona będzie planować wydarzenia i współpracować z lokalnymi mikro-influencerami, aby rozprzestrzenić słowo. To, co zaczęło się jako hobby dla wielu, stało się wielkim biznesem, a influencerzy tacy jak PewDiePie często wyprzedzają celebrytów, polityków i inne wybitne zawody. Automatyzacja postów Ułatw sobie życie, tworząc posty z wyprzedzeniem i planując ich automatyczną wysyłkę za pomocą narzędzi takich jak PowerPost. Ja nie idę aż tak daleko, ale staram się śledzić innych influencerów, aby angażować ich odbiorców razem z moimi. Nigdy nie daj się pochłonąć sławie w mediach społecznościowych do tego stopnia, że staniesz się primadonną, oderwaną od rzeczywistości w swojej wieży z kości słoniowej. Chodzi o tworzenie ruchu, a konstruktywna krytyka jest do tego niezbędna.

Zostanie influencerem na Instagramie, lub jakimkolwiek influencerem w mediach społecznościowych, wymaga znalezienia niszy, na której można się skupić. Aby zachować autentyczność, upewnij się, że wybrałeś niszę, która jest zgodna z Twoimi zainteresowaniami i doświadczeniem. Jeśli zawsze marzyłeś o byciu influencerem, ale myślałeś, że ta kariera jest zarezerwowana dla bogatych i sławnych, to masz szczęście. Jeśli chodzi o sukces jako influencer w mediach społecznościowych, kluczem do sukcesu jest konsekwencja.

Jest to cyfrowe portfolio, które pokazuje twoją osobistą markę, pracę i osiągnięcia. Innymi słowy, jest to pitch, który pomaga przekonać potencjalnych klientów do współpracy z Tobą. Jeśli jakaś marka odkryje Twoje treści, ułatw im dotarcie do Ciebie w celu nawiązania współpracy. W pewnym momencie będziesz chciał przenieść ten blog z darmowej platformy blogowej na swoją niestandardową stronę internetową. Ale będziesz budować większą rozpoznawalność nazwy podczas korzystania z większych opcji monetyzacji, jeśli adres URL jest twój własny.

Wiedz, że są to inwestycje, a jeśli chcesz włączyć swój wpływ do biznesu, to może nawet być odliczane od podatku! Oto wpis na blogu o odliczeniach podatkowych, o które możesz się ubiegać jako bloger, influencer i/lub youtuber. Jednym ze sposobów, dzięki którym łatwo jest mi zachować spójność z moją marką, jest Canva.

Jak zdobyć więcej followersów i polubień

Co więcej, dzięki tej stronie internetowej możesz wybrać, w jaki sposób chcesz otrzymywać polubienia na Instagramie, które kupujesz – szybko lub stopniowo. Z prawdziwymi sympatiami od prawdziwych ludzi, ta strona jest miejscem, w którym uzyskasz prawdziwy organiczny wzrost z zerowymi kompromisami w zakresie jakości. Jeśli szukasz szybkich, ale prawdziwych liczb do wyświetlania na swoich postach na Instagramie, to BuyIGLikesFast jest właśnie tam, gdzie powinieneś być. Na tej stronie internetowej, otrzymasz obietnicę wysokiej jakości usług Instagram w rozsądnych cenach, zapewniając jednocześnie absolutną prywatność. Pakiety do zakupu Instagram lubi z tej strony zaczyna się od $ 3 za 300 lubi i przejść do $ 63 za lubi. Wszystkie te lubi są dostarczane do wybranych postów w ciągu 1 do 3 dni od złożenia zamówienia.

Moc obrazów nad słowami rozciąga się do emojis – zwłaszcza na Instagramie. Z tysiącami dostępnych emojis, istotne jest, aby stworzyć strategię, jak korzystać z emojis, który oddaje swoją markę, nie patrząc zbyt nieformalne. Aby uzyskać wskazówki, jak tworzyć i optymalizować przyjazne dla SEO uchwyty i nazwy, które zwiększą zaangażowanie na Instagramie, przejdź do naszego kompletnego przewodnika tutaj. Wstaw swoją branżę lub słowo kluczowe związane z Twoją firmą w polu nazwy, aby w pełni wykorzystać tę funkcję. Kluczem jest tutaj myślenie o słowach, których ludzie używają podczas wyszukiwania na Instagramie.

Wyzwanie polega na tym, aby zachować plusy, ale pozbyć się minusów. Możemy przestać pozwalać mediom społecznościowym wabić nas i rządzić grą, a zamiast tego możemy przejąć odpowiedzialność. Mówią ci, aby wygrać tę grę, po prostu trzeba pisać więcej, uzyskać więcej polubień, i uzyskać więcej zwolenników. Im więcej się zarejestrujesz, tym więcej napiszesz, tym więcej dostaniesz i tym więcej wygrasz.

Pytanie retoryczne wywołuje bardziej emocjonalną odpowiedź od ludzi. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli pytanie retoryczne jest rodzajem wyzwania lub cokolwiek w odniesieniu do konkurencji. Kluczem do tego jest zadanie pytania, które wiąże się z emocjami lub jest tematem, który jest prawdopodobnie korzystny wśród szerszej publiczności. Pytania retoryczne często prowokują zaangażowanie w sekcji komentarzy między zwolennikami, jak również. Ogólnie rzecz biorąc, zadawanie pytań jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie rozmowy z Twoimi followersami i rozwijanie relacji z poszczególnymi osobami. Jest to bardzo ważne nie tylko dla zwiększenia liczby polubień, ale dla całej strategii Instagrama.

Oferuje on opcje kierowania odbiorców na podstawie kraju lub płci, a także generuje ruch z wybranej lokalizacji. Dlatego też, Twoje treści docierają do grupy docelowej, którą chcesz. Od Stormlikes, można kupić wysokiej jakości lub premium Instagram lubi zaczynając od $ 1,39 i $ 3,49 za 50 lubi odpowiednio. Możesz również kupić auto polubienia na Instagramie w cenie 9,99$ za 50 auto polubień. Z opcją podziału polubień i otrzymywania ich w szybkim lub stopniowym tempie, Stormlikes jest Twoim miejscem docelowym dla zwiększenia zaangażowania za pomocą kliknięcia przycisku. Jest to jedno z najlepszych źródeł do zakupu prawdziwych Instagram likes, które robi właśnie to, co twierdzi, czyli – sprawia, że Twoje konta w mediach społecznościowych stają się wirusowe.

Aby znaleźć najlepsze hashtagi dla Ciebie, zacznij od czytania na temat strategii hashtagów. Można również użyć analityki jak Sprout’s Instagram raportu, aby zobaczyć, które hashtagi otrzymały najwięcej zaangażowania. Jeśli śledzisz tylko swoją branżę lub krąg znajomych, nie znajdziesz świeżych pomysłów. Zamiast tego, poświęć czas na badania i znajdź inspirujące konta do naśladowania. Niech to będzie kombinacja Twojej branży, branż pokrewnych oraz branż znajdujących się daleko poza Twoim kręgiem.

Przy tak ogromnej liczbie, musi to dotrzeć do dziesiątek milionów ludzi. Ale można zobaczyć go w akcji w webinarze, gdzie stworzyłem post Janitor / CEO na żywo w aparacie. Aplikacja następnie pokazuje mi najlepiej działające posty z tych kanałów społecznościowych. Post Planner pozwala mi dodać dowolną stronę na Facebooku lub konto na Twitterze do ich narzędzia „FIND”. W rzeczywistości, gdybym nie zobaczył postu SEEK, nie wiedziałbym o cytacie w ogóle, a tym bardziej, że prawdopodobnie będzie dobrze działać z moją publicznością. Post miał ponad 500 000 lajków i 1 000 000 udostępnień, kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy.

Po udostępnieniu treści, posty te będą widziane przez znajomych tych, którzy się nimi dzielili. Dam Ci najlepsze wskazówki i najlepsze praktyki, aby uzyskać więcej lubi i akcji na Facebooku bez wydawania pieniędzy. Ale założenie strony firmowej na Facebooku i zamieszczanie treści nie wystarczy, aby odnieść sukces. Jeśli ludzie nie polubią Twojej strony, nikt nie zobaczy Twoich promocji i tego, co oferujesz.

21 sposobów na zdobycie większej liczby followersów na Instagramie w 2021 roku

Partnerstwo z influencerami i markami pomaga w odkrywczości, zasięgu i dowodzie społecznym. W miarę zdobywania followersów, celebruj ich, odpowiadając na ich komentarze, przypinając je, a nawet publikując ich posty jako treści generowane przez użytkowników. Innym sposobem na zwiększenie shareability Twoich podpisów i zaangażowanie swoich followersów jest zadawanie pytań lub pewnego rodzaju wezwanie do działania w podpisach zdjęć. Podpisy są istotną częścią Twojego posta – lukrem na torcie, jeśli chcesz. Konsekwentnie świetne podpisy mogą zdziałać cuda dla uczłowieczenia Twojej marki, zdobycia zwolenników i uczynienia Twoich treści bardziej shareable – dając Ci w ten sposób więcej ekspozycji. Na przykład, wielu influencerów i znaczących kont na Instagramie ma bardzo swobodny głos i styl, ale zachowuje profesjonalizm i markę.

Kiedy Twoi followersi oczekują, że to Ty będziesz publikował swoje posty, są bardziej skłonni do interakcji i zaangażowania się w Twoje treści. Nie będziesz musiał śledzić innych użytkowników tak agresywnie. Zbadaj hashtag i sprawdź posty, które cieszą się dużym zaangażowaniem.

Na początku pisałem posty dwa razy dziennie, każdego dnia. Możesz promować swoje istniejące posty, lub połączyć swoje konto z Facebookiem i stworzyć reklamę z panelu Facebook Ads Manager. Spróbuj różnych opcji kierowania, i zobacz, który z nich dostaje zwolenników na Instagramie najszybciej lub zwiększa zaangażowanie .

Co sprawia, że przy użyciu tych 30 tagów w kółko preeeeetttttty ryzykowne. W przypadku, gdy nie jesteś świadomy, Instagram utrzymuje aktualizację listy zakazanych hashtagów. Użyj narzędzi analitycznych, aby śledzić, co działa dla Ciebie i dowiedzieć się, gdzie jesteś spadając krótki. Zaoferowali oni znanemu influencerowi mody Nickowi Woosterowi darmową fryzurę, w zamian za post na Instagramie.

Po osiągnięciu wysokiej liczby zwolenników i interakcji, Twoja inwestycja będzie się opłacać. Możesz zacząć przynosić w zatwierdzeń i sponsoringu, które zwiększą swoje dochody. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, początkowa inwestycja kilkuset dolarów za tysiące zwolenników jest zazwyczaj warta tego. Instagram usługi wzrostu kosztować to, co chcesz dostać się z niego.

Rozważ zwiększenie tych postów z płatnej reklamy, aby zapewnić, że więcej z Facebook, Twitter, i innych społecznych zwolenników znaleźć i śledzić cię na Instagramie. Inną opcją jest przypiąć swoje ulubione komentarze od innych użytkowników, zwłaszcza jeśli są one tworzenie dużo zaangażowania. To może wydawać się zbyt oczywiste, aby wspomnieć, ale jest to rzeczywiście krytyczny punkt, gdy myślisz o tym, jak zdobyć zwolenników na Instagramie.

I stamtąd można łatwo zidentyfikować wpływowych użytkowników (a.k.a. influencerów) do naśladowania. Jest to świetny pomysł, aby śledzić tych najlepszych użytkowników zwolenników, zbyt. Zauważysz, że zaznaczyliśmy, że powinieneś oznaczać tylko odpowiednich użytkowników. Tagowanie kogoś tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę nie jest najlepszym pomysłem. Oznaczaj tylko tych, którzy pojawiają się na Twoim zdjęciu lub są istotni dla treści Twojego postu. Na Instagramie jest konto dla każdej niszy i zainteresowania.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.