person using macbook pro on black table
Social Media

Jak zostać influencerem na Youtube?

To jest, gdzie pokazać światu, że jesteś mistrzem w danej dziedzinie. W rzeczywistości, bycie influencerem może być bardzo lukratywne, jak również. Jeśli zostałeś psim influencerem i posiadasz sklep e-commerce, który sprzedaje przysmaki dla psów, możesz umieścić swój sklep w swoich treściach. Twoi klienci są bardziej prawdopodobne, aby przeczytać swoje treści i kliknij na sklep, aby dokonać zakupu. Po zdobyciu publiczności, będziesz w stanie stworzyć własną aplikacjęClubify appand twoi zwolennicy będą jeszcze bardziej połączeni z tobą. W ich umyśle czują, że jeśli influencer lub ekspert, taki jak Ty, używa produktu, to najprawdopodobniej jest to coś o wysokiej wartości.

Niektórzy ludzie uczą się, jak zostać influencerem w bardzo konkurencyjnych warunkach, ale znacznie łatwiej jest się wyróżnić, jeśli zrozumiesz, co czyni cię wyjątkowym. W końcu dojdziesz do punktu, w którym Twoja marka jest dobrze zdefiniowana. Kiedy to się stanie, nadszedł czas, aby rozważyć dodanie do swoich źródeł dochodu influencerów.

Niezależnie od tego, co to może być, zawsze jest zakres, aby dodać swój unikalny flair do preferowanej niszy, nawet jeśli zdarza się, że jest to bardzo nasycony obszar zainteresowania. Po aktualizacji do konta Instagram Business, ważne jest, aby zdefiniować się prawidłowo, tak aby właściwa publiczność mogła Cię znaleźć. Niemożliwe jest, aby wiedzieć wszystko lub być znanym z wielu różnych obszarów wiedzy. Najlepiej jest wybrać jedną dziedzinę lub obszary zainteresowań, w których jesteś najlepszy i zacząć od tego miejsca. Pro tip, aby zostać odkrytym przez marki organicznie jest dołączenie i/lub rozpoczęcie konwersacji wokół zasięgu Twojej idealnej marki-partnera.

Aplikacja wydaje się łatwa, ale współczynnik akceptacji jest konkurencyjny. Nawet w dzisiejszym COVID-19 pandemii, nadal można sieci online poprzez uczestnictwo w wirtualnych konferencjach, z których wiele daje możliwości sieci. I oczywiście nie zapominaj o grupach społecznościowych na Facebooku i LinkedIn, które są również jak uczestnictwo w wirtualnych konferencjach. Dzielenie się swoim hobby z innymi to kolejny świetny sposób, aby stać się płatnym influencerem. Podczas gdy istnieją hobby dostępne dla biednych ludzi, sprzedaż przedmiotów z wyższej półki będzie prawdopodobnie bardziej lukratywna.

Podczas gdy lubię spędzać czas na niektórych kanałach bardziej niż na innych, nie gram faworytów, gdy angażuję się z moimi odbiorcami. Marketing cyfrowy to szeroki temat, a ja nie dostałem się na szczyt, skupiając się wyłącznie na szerokim słowie kluczowym. Odkryj narzędzia, porady i przykłady sprawdzonych strategii, aby z powodzeniem wprowadzić swój produkt na rynek. Użyłem tych praktyk do uruchomienia produktów moich klientów, które zwiększyły średni przychód o 350%. Dziękuję bardzo, cieszę się, że podobał Ci się mój post o tym, jak zostać influencerem.

Twój nagłówek może mieć krótki opis kanału i harmonogram przesyłania filmów (np. Nowe wideo w górę, w każdą środę @ 4 pm IST). Na przykład, jeśli jesteś blogerem modowym, Instagram okaże się preferowany dla twojej substancji wizualnej, innej niż etapy takie jak Twitter i LinkedIn. 93% social media influencerów skłania się ku Instagramowi, ponieważ przekazuje on najlepsze wyniki. Nie oznacza to jednak, że powinieneś skupić wszystkie swoje wysiłki na Instagramie, jeśli twoja specjalność nie jest zgodna z platformą. Jako influencer, musisz mieć niesamowitą obecność w sieci.

To jest rzecz, która odróżni cię od innych, którzy również próbują być influencerami. Powinno się wytropić ciekawe dziwactwo lub cechę, która odróżnia Cię od innych influencerów w Twojej specjalności. Możesz również prowadzić wspólne akcje w mediach społecznościowych lub wyzwania z markami, z którymi współpracujesz. Współpraca z innymi influencerami pomoże Ci poznać ich metody pracy i sposób, w jaki trzymają się swoich zwolenników, co jest bardzo ważne, ponieważ rynek jest bardzo dynamiczny. Kanada nie jest daleko w tyle, jeśli chodzi o influencer marketing.

Łatwym sposobem na wybranie swojej niszy jest ocena swoich mocnych i słabych stron. Wybierz niszę, która pozwoli Ci zaprezentować swoje mocne strony i dalej doskonalić umiejętności. Jeśli chcesz zostać influencerem, nie możesz oczekiwać, że będziesz „jack of all trades, master of none”. Kluczowe jest, abyś wybrał niszę, która współgra z Twoim wizerunkiem. Prawda jest taka, że nie ma prostej odpowiedzi na pytanie, jak zostać influencerem. Istnieją jednak pewne kroki, które możesz podjąć, aby skierować swoje wysiłki we właściwym kierunku.

Instagram pozwala użytkownikom na ukrywanie lajków, aby zmniejszyć presję mediów społecznościowych

Pozwala ludziom pozostać połączonym przez długi czas, a nawet kultywować nowe przyjaźnie. Czując się zazdrosny o rówieśnika jest problematyczne, co powoduje lashing out i jest średnia do innego z powodu ich postów online. Każdy chce przynależeć, czy to do rodziny, przyjaciół, czy partnera. Media społecznościowe to łatwy – ale niewłaściwy – sposób, w jaki nastolatki mogą ocenić swoją „przynależność” do określonej grupy. Postępuj zgodnie z radami zawartymi w tym przewodniku, a będziesz na dobrej drodze do zdobycia mnóstwa nowych polubień na Facebooku w krótkim czasie.

Jeśli twój wewnętrzny zespół nie ma przepustowości lub tła, aby nadążyć za mediami społecznościowymi, rozważ uzyskanie pomocy od partnera zewnętrznego. Szczególnie popularnym typem konkursu na Instagramie jest giveaway. Polega to na rozdaniu produktu lub usługi, a użytkownicy biorą udział w konkursie poprzez śledzenie Twojego konta, polubienie postu i oznaczenie swoich znajomych w Twoim poście. Jeśli giveaway jest dobrze przeprowadzony, może to być potężna taktyka, aby zwiększyć zaangażowanie i świadomość marki. Kiedy robię krok do tyłu od sceny, łatwo zauważyć, że zostaliśmy uwarunkowani, aby znaleźć sukces poprzez polubienia postów, zwłaszcza na Instagramie. Niezależnie od tego, czy publikujesz posty dla swojej marki osobistej czy profilu biznesowego, trudno jest nie znaleźć swojej wartości społecznej w liczbie osób, które podwójnie stukają, aby poprzeć Twoje treści.

Ich znajomi, którzy faktycznie wiedzą cokolwiek o marketingu, na pewno nie pomyślą, że udostępniający jest ekspertem w temacie za to, że się tym podzielił. Chociaż posiadanie przycisków udostępniania nie jest jak sprzedaż dżemu, to nie jest przypadek, że wielu innych dostawców treści odkryli, że nie dostają żadnych dodatkowych akcji z więcej przycisków udostępniania. Drugą korzyścią ze zmniejszenia liczby przycisków rywalizujących o uwagę czytelników jest to, że może to również zwiększyć twoje ogólne akcje.

Uzyskanie większej liczby polubień na Instagramie jest bezpośrednim dowodem na to, że Twoi zwolennicy uważają Twoje treści za przydatne i interesujące. Jako takie, sprawiają, że Twoja marka wydaje się bardziej wiarygodne i w efekcie, przyciągnąć więcej publiczności organicznie. Pakiety do zakupu Instagram lubi od Plenty Gram zaczynają się już od 2,99 dolarów za 100 lubi i zwiększyć do 79,99 dolarów za lubi. Te lubi mogą być dystrybuowane na 3 do 12 postów w zależności od liczby lubi kupujesz. Plenty Gram jest twój jeden przystanek przeznaczenia dla 100% prawdziwe, jakości Instagram lubi bez ukrytych warunków.

Pomaga to pokazać, jak aktywna i przystępna jest Twoja marka na Instagramie. Jest to przydatny sposób na dotarcie do innych osób z Twojego rynku docelowego i może sprawić, że będziesz widoczny na tych wpływowych kontach. Upewnij się, że Twoje treści i podpisy są zgodne z misją, branżą i grupą docelową danej osoby. Inne rodzaje mediów są często bardziej angażujące niż zdjęcia, gdy patrzysz na zatłoczony kanał Instagram.

Zaangażowanie w coś sportowego lub akademickiego poza szkołą to doskonałe miejsce do nawiązywania znajomości i regularnych spotkań osobistych. Związek nastolatków z mediami społecznościowymi jest skomplikowany. Na tym etapie życia uczą się o sobie, a media społecznościowe mogą zaszkodzić tej nauce. Spędzając dużo czasu w sieci, mogą mniej udzielać się towarzysko osobiście lub martwić się nadmiernie o to, jak postrzegają ich inni.

Zdobądź więcej prawdziwych Instagram Followers z tych 10 wskazówek

Aby uzyskać ten wzrost Instagram zwolenników, trzeba znaleźć sposób, aby stuknąć do ogromnej publiczności. I nikt nie osadza Instagram posty do ich treści tak bardzo, jak Buzzfeed. W tych grupach, można uzyskać zwolenników i lubi od ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania.

Słabe recenzje i niska ocena na stronie BBB wskazują na firmę, z którą nie chcesz robić interesów. BBB ma na celu zapewnienie konsumentom zasobów do weryfikacji firm, zanim zrobisz z nimi interesy. Wiele z tych firm przyjmuje płatności za pośrednictwem systemu PayPal, ale niektóre wymagają karty kredytowej. Niezależnie od tego, w jaki sposób zostaniesz poproszony o zapłatę, zachowaj ostrożność i upewnij się, że firma nie jest oszustwem, które ucieknie z Twoimi pieniędzmi.

Posiadanie Scotta, który jest częścią docelowej demografii marki, poleca produkt służy jako dowód społeczny, który marka chce. Instagram zawsze dawał markom platformę do dzielenia się pięknymi, dopasowanymi zdjęciami, które reprezentują ich firmy. Na przykład, kiedy szukam #digitalmarketingstrategy na Instagramie, pokazuje mi on odpowiednie hashtagi, takie jak #digitalmarketingexpert, #digitalmarketing, itd.

Sprawiasz wrażenie, jakbyś włożył więcej myśli i wysiłku w swoje konto (nawet jeśli tego nie zrobiłeś). W rezultacie wzrasta Twoja postrzegana wartość i ludzie chętniej za Tobą podążają. Jeśli chcesz opowiadać wizualne historie, które zapadną w pamięć Twoim followersom, musisz opracować nadrzędny temat dla swojego konta. W tym kroku, musisz zbudować kolekcję przyciągających uwagę postów. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to stworzyć profil na Instagramie, którym ludzie będą zainteresowani. Jest to świetny sposób na budowanie dobrej woli i pozytywnych relacji z odbiorcami.

Zostanie zauważonym na Instagramie może być jednym z największych zmian w grze, aby pomóc Twojej firmie wystartować. Zdobywanie followersów i polubień pomaga szerzyć świadomość swojej marki i docierać do potencjalnych klientów. Popularna strona do dzielenia się obrazami może pochwalić się ponad 1 miliardem użytkowników, z ponad 500 milionami aktywnych użytkowników dziennie. Ale, jak większość rzeczy w życiu, budowanie ugruntowanej obecności w mediach społecznościowych wymaga cierpliwości i determinacji.

Widzimy nawet, że na blogu PMG i natychmiast je usuwamy. Kluczową kwestią jest więc utrzymanie częstego, ale społecznie akceptowalnego poziomu interakcji. Mogą to być również znane wydarzenia w Twojej okolicy, kraju lub na świecie, które w danym momencie zaprzątają umysły mas. Są to często najlepiej nadaje się do bardziej lekkich, dorywczo posty. Na przykład, czy pstryknąłeś zdjęcie swojej drużyny oglądającej Mistrzostwa Świata w piłce nożnej podczas lunchu? Jest to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie, z ponad 200 milionami aktywnych miesięcznych członków dzielących się 60 milionami zdjęć i 1,6 miliardami polubień dziennie.

Pamiętaj, że nawet jeśli więcej hashtagów jest ogólnie lepsze, chcesz mieć uczciwą równowagę słów i hashtagów. Jeśli masz zamiar użyć wszystkich 30 tagów, upewnij się, że Twój podpis jest długi. Jeśli dodasz więcej niż 30, Instagram nie pozwoli Ci opublikować komentarza. Jeśli wypełniłeś swój podpis pod zdjęciem przy limicie znaków, nie przejmuj się. Dodawaj hashtagi w komentarzu, a nie na samym zdjęciu – Polecam umieszczanie hashtagów w komentarzu do własnego zdjęcia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.