Zanim odpowiemy sobie na pytanie: gdzie wato kupić lajki na instagramie, odpowiedzmy sobie na pytanie gdzie można takowe kupić. Ważne, aby wybrać sprawdzony i rzetelny sklep. Liczy się bowiem nie tylko ilość lajków, ale również ich jakość. O tym jednak jakie lajki i w zasadzie po co -później. Najpierw  przedstawmy najpopularniejsze serwisy.

Socialmedia.biz.pl

To serwis z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku marketingowym. Oprócz sklepu z lajkami warto również zaglądać na ich bloga. Dzielą się tam najnowszymi trendami i poradami dla bardziej efektywnego działania w social mediach. Sama sprawa kupienia lajków jest prosta. Generujemy link do zdjęcia, które chcemy wypromować, ładujemy na stronę, po czym wybieramy wielkość pakietu i gotowe. Jedyne o czym należy pamiętać, to aby na czas realizacji zamówienia nasze konto nie było prywatne. Ceny zaczynają się od 4,99 zł za 100 lajków. 1000 lajków kosztuje aktualnie w promocji 14,99 zł (pakiet przeceniony z 29,99 zł). Maksymalnie możemy kupić 10000 lajków za kwotę 109 zł, również aktualnie w promocji (stara cena: 129,99 zł). W ofercie znajdują się również pakiety pośrednie. Z łatwością można znaleźć taki, który sprosta naszym oczekiwaniom. Dodatkowo dopłacając 20% wartości usługi zostanie ona zrealizowana w trybie przyspieszonym, a dopłacając 50% mamy pewność, że będą to lajki wysokiej jakości.

Instalikes.pl

Jak podają ich głównym celem i motywem jest “dostarczenie usług szytych na miarę”. Również są firmą z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na różnych marketingowych gruntach. By kupić lajki również i tu należy mieć profil ustawiony na publiczny, wygenerować link do zdjęcia, a następnie je wgrać i wybrać pakiet. Na ich stronie wszystko jest opisane dokładnie krok po kroku. Ceny zaczynają się od 4,99 zł za 100 lajków. Poprzez 14,99 zł za 1000 lajków (pakiet przeceniony z 16,99 zł). Największy pakiet 10000 lajków kupimy za 119 zł (przeceniony ze 129 zł). Za błyskawiczną realizację należy dopłacić 20% wartości zamówienia, natomiast za lajki wysokiej jakości 50%.

Instalikes.shop

To kolejna propozycja sklepu online z lajkami. Tu również poboczną propozycją jest blog, który firma prowadzi. Można tam znaleźć porady jak po wykupieniu lajków zdobyć obserwatorów rzeczywistych, co robić aby konto przyciągało uwagę, jaką rolę pełnią hashtagi itp. Na tej stronie menu jest już po angielsku, a ceny podawane są w dolarach. Mimo to w dobie aktualnych czasów nie powinno być to problemem. Można skorzystać z automatycznego przewalutowania, kantoru internetowego lub serwisów typu Cinkciarz. Serwis oferuję 30 dniową gwarancję jakości usług i satysfakcji. Możemy więc czuć się bezpiecznie. Ceny startują od 1,99 $ za 100 lajków. 1000 lajków aktualnie kosztuje 6,99 $ (w promocji z 9,99 $). 10000 lajków jest aktualnie przecenione prawie o połowę i możemy je nabyć za jedyne 49 $. Za szybszą realizację trzeba dopłacić 15%, a za lajki wysokiej jakości 25%. Działanie serwisu jest identyczne jak dwóch poprzednich. Generujemy link do zdjęcia, wgrywamy na platformę i wybieramy pakiet.

Staryoutube.com

To również zagraniczny serwis. Menu tak jak w poprzednim wymienionym jest w języku angielskim, a płatności dokonuje się w dolarach. Serwis gwarantuje dostarczanie polubień od prawdziwych użytkowników instagramu, dzięki czemu nie narusza jego regulaminu. Zespół pracuje całą dobę, aby natychmiast wykonywać zlecone usługi. Ponadto gwarantują, że raz zakupione lajki na zawsze tam pozostaną, a w razie pytań ich konsultanci dostępni są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Aby skorzystać z ich sklepu należy podać link do zdjęcia, a następnie wybrać interesujący nas pakiet. Pakiet 100 lajków kosztuje 2,99 $. 1000 lajków to 7,99 $ (przed promocją: 9,99 $). Natomiast 10000 lajków jest przecenione z 90 $ na 49 $. Za najwyższą jakość należy dopłacić 30%, zaś za natychmiastową realizację 20%.

Youtubeviews.shop

Ostatnia propozycja wśród gigantów sprzedających lajki, również jet zagranicznym serwisem. Ceny są więc i tu również w dolarach, a menu w języku angielskim. Sposób zamówienia dokładnie taki sam jak u poprzedników. Potrzebujemy zdjęcie i jego adres, następnie zostaje tylko wybrać pakiet. ten serwis również oferuje 30 dniową gwarancję satysfakcji. W ramach firmy, również prowadzony jest blog z poradami. Pierwsza różnica rzuca się w oczy podczas wyboru pakietu. Nie ma tutaj opcji dopłaty za szybszą obsługę lub lajki najwyższe jakości. Ceny zaczynają się od 1,99 $ za 100 lajków. 1000 lajków to koszt 6,99 $ (tu również promocja, stała cena to: 9,99 $). Zaś 10000 lajków to 49 $ (przecenione z 90 $). Serwis działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu. A płatności -uwaga -możemy dokonać nawet w krypto-walutach.

Wiemy już jakie portale oferują nam możliwość kupienia lajków. Jednak to nie jest odpowiedź na większość pytań, to dopiero otwiera puszkę z ich niezliczona ilością. Postarajmy się więc odpowiedzieć na te najpopularniejsze.

Po co kupować lajki?

Na taki ruch zazwyczaj decydują się osoby pragnące rozwinąć markę osobistą, a tym samym zyskać na rozpoznawalności. Aktualnie nikt już chyba nie wątpi, że instagram jest świetnym portalem sprzedażowym. To już nie tylko miejsce do dzielenia się zdjęciami z urlopu. Ważna jest tu oczywiście treść jaką publikujemy, jednak nawet najlepszy materiał bez odbiorcy pozostanie tylko treścią. Mówi się o pieniądzach,  że pierwszy milion trzeba ukraść. Nikt nikogo nie zachęca do kradzieży, jedna każdy rozumie sens tego przesłania. Mając milion łatwiej nim dysponować, zainwestować go, a w ostatecznym rozrachunku pomnożyć. Najtrudniej zdobyć ten kapitał startowy. Tak samo jest z lajkami. Czym ich więcej, tym większe mamy zasięgi, a nasz post jest częściej wyświetlany. Możemy oczywiście poświęcić kilka lat i zbudować rozpoznawalność od zera, nie ma w tym nic złego. Nic złego nie ma również w tym, by kupić lajki, przez co mieć większe zasięgi, trafić do prawdziwych, docelowych odbiorców. zatrzymać ich wartościowym contentem, a następnie poprzez ich polecenia rozwijać już nasze konto samemu. Dzięki temu to nad czym pracowalibyśmy kilka lat, zyskamy w kilka miesięcy. Inwestycja za zakup lajków zwróci się bardzo szybko.

Czy kupowanie lajków jest legalne?

W skrócie: tak. A szerzej? Nie ma żadnych przepisów prawnych, które wypowiadałyby się w tej kwestii. Nie ma żadnych zakazów tym temacie w kodeksie cywilnym. Dla serwisu instagram takie zachowania nie są na rękę. Maja oni bowiem swoje narzędzia do promowania, na których chcą zarabiać. Jest więc mnóstwo systemów, które mają za zadanie wykrywanie fałszywych kont tzw. botów, z których to zwykle pochodzą takie kupowane lajki. Tu jednak wracamy do kwestii jakości lajków. Gdy kupujemy je ze sprawdzonych serwisów, jak te podane wyżej mamy pewność, że konta z których lajki pochodzą są prawdziwe. Jeśli więc wybierzemy jakiś serwis do zakupienia lajków, warto się upewnić czy aby na pewno nie narusza on zasad regulaminu instagrama. Najbezpieczniejszą i najpewniejszą opcją jest zaś wybranie lajków najwyższej jakości.

Czy będzie widać, że lajki zostały kupione?

Nie. Jeśli wybierzemy serwis jak np. te podane wyżej gdzie mamy pewność najwyższej jakości lajków. Wszystko bowiem zależy właśnie od ich jakości. Jeśli wybierzemy wątpliwy serwis, który oferuje lajki od botów to wprawiony użytkownik instagramu bardzo łatwo to zauważy. Dlatego tak ważny jest wybór rzetelnego i sprawdzonego serwisu.

Czy kupione lajki po jakimś czasie znikną?

Tu również wszystko opiera się na ich jakości. Jeśli będzie to lajk od bota, to instagram może go po jakimś czasie wykryć i usunąć, wtedy nasza liczba polubień danego posta spadnie. Wybierając wiarygodny serwis lajki pochodzą od prawdziwych kont, więc nie ma powodu do obaw, że one znikną. Co więcej większość serwisów daje nam gwarancję i dostęp do całodobowej obsługi klienta w razie jakichkolwiek problemów.

Czy kupowanie lajków się opłaca?

Tak. Zakładając, że na tym nie poprzestaniemy i będziemy pracować nad jakością dostarczanych treści to jak najbardziej tak. Oszczędzimy sobie co najmniej kilku miesięcy, a jak wiadomo czas to pieniądz. Więc jest to opłacalna opcja. I czasowo i finansowo.

No dobra. Zdecydowaliśmy się. Kupiliśmy lajki i co dalej. Jak sprawić, aby ruszyła kula śnieżna. By kupione lajki napędziły prawdziwe polubienia i obserwujących?

  1. Po pierwsze liczy się regularność. Trzeba schematycznie dodawać posty i zdjęcia. To nie mogą być zrywy i kwestie przypadków. Należy pamiętać, że za wszystkim stoi algorytm. A algorytmy lubią schematy.
  2. Po drugie odpowiednie hashtagi. Musimy zadbać o ich odpowiedni dobór w stosunku do treści, to nie tylko pomaga znaleźć coś ludziom po ich ręcznym wyszukiwaniu, ale również wspomaga pracę algorytmów instagrama. Instagram jest po waszej stronie. On chce przykuć uwagę użytkownika na jak najdłużej, w każdej chwili więc bada na jakim zdjęciu ile czasu dana osoba się zatrzymała, a aby ustalić schemat wykorzystuje hashtagi. W odpowiednim ich doborze mogą pomóc specjalne aplikacje lub gotowe ich katalogi.
  3. Następnie znaczenie ma nasza aktywność na profilach innych osób. Dzięki temu możemy w pewien sposób wybić się na profilach innych. Gdy wejdziemy w komentarzach w jakaś ciekawą dyskusję, przekonamy do nas ludzi, zaciekawimy ich. Oni wtedy nas zobaczą, wejdą na nasz profil, a gdy znajdą tam ciekawe dla siebie treści to zostaną na dłużej.
  4. Należy zawsze odpowiadać na komentarze. Nawet zwykłe dziękuje sprawia, że nasi obserwujący czują się zauważeni i ważni. Co więcej nasze komentarze też napędzają ich całościowy licznik, a czym ich więcej, tym większe zasięgi. Dlatego warto nie tylko odpowiadać na komentarze, ale również rozpoczynać w nich ciekawe dyskusje.
  5. Utrzymywanie wskaźnika zaangażowania fanów na wysokim poziomie. Czyli co? Czyli właśnie dyskusje w komentarzach, ankiety na stories i wszystko to dzięki czemu będzie docierał do nas feedback.

Co można kupić prócz lajków?

Po pierwsze prócz lajków możemy kupić obserwujących, czyli followersów. Ceny na przytaczanych portalach wahają się średnio od 7,99 zł za 100 followersów, do 500 zł za 10000 obserwujących. Co nam to daje? Im więcej obserwujących, tym większa szansa, że ktoś kto trafi na nasz profil nas zaobserwuje. Tak działa właśnie efekt kuli śnieżnej. Im więcej obserwujących, tym nasza marka wygląda bardziej profesjonalnie. Ponadto możemy kupować również komentarze. 10 komentarzy to koszt około 4,99 zł (plus ewentualnie 20% za najwyższą jakość). 100 komentarzy to zaś koszt 29 zł. Tutaj ceny na polskich serwisach są niższe. 100 komentarzy na instalikes.shop to 13 $. Dlaczego warto inwestować w komentarze? Komentarze to coś więcej niż cyferki. Dzięki nim najłatwiej przebić się przez algorytmy i wywindować nasz profil. Ponadto możemy kupować również wyświetlenia na naszych instastories, oraz naszego IG TV.

Jakie są zalety kupna lajków?

  • Dzięki temu możemy nadać szybsze tempo rozwoju naszej marki osobistej w social mediach, możemy zyskać kilka, a nawet kilkanaście miesięcy.
  • Budowanie pozycji eksperta. Gdy jesteśmy na początku drogi siłą rzeczy mamy mało obserwujących, a co za tym idzie mało lajków. Jednak gdy trafia do nas ktoś nowy, nie bierze pod uwagę jak długo mamy konto, a jaki ono ma odzew. gdy zobaczy, że mamy małe zasięgi może błędnie wywnioskować, że nasze treści nie są ciekawe czy wartościowe. Kupienie lajków pomaga ocieplić to pierwsze wrażenie i przebić startową barierę.
  • Kolejną zaletą są czynniki psychologiczne. Udowodniono naukowo, że pewne decyzje podejmujemy za sprawą decyzji innych. To taki swoisty efekt tłumu. Pewnie nie raz widzieliście jak znajduje się ta pierwsza osoba, która przechodzi na czerwonym świetle, gdy jest pusta droga. Po chwili za nią rusza więcej osób. Nie będziemy tu dyskutować, czy ta pierwsza osoba robi dobrze cz źle w przytoczonym przykładzie. To jedynie zobrazowanie tego, że zawsze potrzebna jest ta pierwsza. Kupienie lajków może dać nam nawet 10000 tych pierwszych, a co za tym idzie skłonić innych do podjęcia takiej samej decyzji.
  • Wbicie się w algorytm instagrama. Algorytm jest prosty, instagram tym częściej pokazuje dane posty, im większy mają one odbiór i zasięgi. Dzięki temu zatrzymuje u siebie użytkowników. Im mniejszy odzew tym rzadziej pokazuje nas instagram. Na starcie może to być bardzo kłopotliwe. Może się to wydawać szklanym sufitem, który bardzo ciężko jest przebić. dzięki zakupieniu lajków algorytm z automatu pokazuje nas częściej, a my mamy większe szanse na dotarcie do naszych docelowych odbiorców.

Czy więc warto? Zdecydowanie tak! W obecnych czasach, gdy wszystko przenosi się do internetu marka osobista staje się największym dobrem. Instagram, Facebook, Youtube, TikTok i wiele innych to już nie tylko serwisy towarzyskie. To przede wszystkim serwisy sprzedażowo-reklamowe. Reklamujemy na nich siebie, naszą markę, nasze potencjały i możliwości. Zbieramy rzesze fanów, rozwijamy zasięgi. Gdy mamy żywą i aktywną społeczność sukces już na nas czeka. Otwierają się wtedy dwie drogi. Pierwsza: stajemy się influencerem. Czyli firmy zgłaszają się do nas by za sprawą naszej popularności wybić ich produkty. Druga droga: stajemy się ekspertem. Tworzymy własne produkty, które sprzedajemy naszym obserwującym. To może być wszystko. Szkolenia, e booki i wiele innych. Wydaje się proste? W pewnym sensie takie jest. Najważniejszy jest pomysł, na siebie, na naszą markę. Bez wartościowych treści nie osiągniemy nic za żadne pieniądze. Wydaje się niemożliwe? Na pewno nie jest to najprostsza sprawa, szczególnie na początku. Nawet jeśli mamy najlepsze treści, odzew jest mały. To może działać demotywująco. Ciągła walka z algorytmami też nie należy do najprzyjemniejszych. Z pomocą przychodzą przytoczone tu sklepy. Możemy zainwestować wcale nie tak wielkie kwoty, zdobyć pierwsze lajki i obserwujących. Zwiększyć zasięgi. Rozbudzić naszą społeczność. Dzięki temu algorytm instagrama będzie nam bardziej przychylny, a my łatwiej się wybijemy. Co więcej nie tyczy się to tylko instagrama, a większości gigantów. Możliwości są nieskończone. Wszystko zależy od tego jaki wybierzemy portal i jakie są nasze potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *